Bioklimatik Pergola Sistemi

Doğrudan fabrika alüminyumundan yapılmış pergola veya Bioklimatik çardak, özellikle uyarlanabilir olma avantajına sahiptir.

Bioklimatik Pergola Sistemleri

Doğrudan fabrika alüminyumundan yapılmış tente pergola veya Bioklimatik çardak , özellikle uyarlanabilir olma avantajına sahiptir. Görünümü iyileştirirken, yaz kış verandanızı yaşam alanı haline getirme işlevini sağlar. Tonları eklenebilir arbor ve kayma ya da katlanır cam perde tamamen kapalı bir boşluk sağlamak. Bu nedenle, pergola kışın ek yaşam alanı rezerve edebilir . Bizim biyoiklimsel pergola özellikle cazip fiyata ihtiyaçlarını karşılamak için ölçmek için kullanılabilir.

Ekstrüde alüminyum çıtaların yönlendirmesi sayesinde hava koşulları ne olursa olsun dış mekanınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bioclimatic Pergola rüzgara dayanıklı ve %100 su geçirmezdir. Kişisel alüminyum pergola doğrudan entegre LED aydınlatma imkanı ile akşamlarınızı uzatmak için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan pergolalı ayarlanabilir çıtalı. Antrasit grisi olan bu özel yapım Bioklimatik pergola , evinize uygun çeşitli renklerde mevcuttur. Senin Elbise pergola bir ile dikey ekran Zip kör güneş koruma sağlamak için mikro delikli kumaş ile ancak dışarıdan bir görünüm tutarken aynı zamanda gizliliğinizi korumak için.

Bir duvara veya 4 feet üzerine, paralel veya dikey çıtalarla bağlı olsun, pergolanız alanınıza uyum sağlayabilmelidir. Nao Fermetures, zevkinize, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilebilen farklı Bioklimatik pergola tente modelleri sunar .

Gölgeli bir alandan yararlanın, terasınızı süsleyin, kendinizi rüzgardan koruyun. Yazınıza yeni bir renk katacak bu bioklimatik pergolayı tercih etmeniz için pek çok neden var . Bu son derece yenilikçi model, yağmurlu geceler, yüksek sıcaklıklar, ultraviyole ışınları vb. gibi her durumda açık hava etkinliklerinin keyfini çıkarmanızı sağlayacak... Mevsimlerin tüm öngörülemeyen değişiklikleriyle yüzleşebileceksiniz. Pergolanın çatısı ayarlanabilir çıtalardan oluşmakta olup terasın güneşli mi yoksa gölgeli mi olacağına siz karar verebilirsiniz.

NAO biyoiklimsel pergola çift duvarlı ayarlanabilir pervazlar ile modern bir yapıdır. Bu yapının dış cephelerinin öneminin farkındayız. Yanlış rengi seçmek korkunç sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle Nao Fermetures size zarif bir pergola yaratmanız için özel renkler sunuyor . Antrasit gri RAL 7016 ve beyaz RAL 9010 yapınıza mükemmel uyum sağlar. Bu iki renk, alanınızı öne çıkarmanızı sağlar. Pergola rengi seçmeden önce ihtiyacınıza uygun bir yapı seçmeniz önemlidir.

Geniş Bioklimatik pergola yelpazemiz, terasınızın keyfini daha da fazla çıkarmanızı sağlar. Yağmur yağarsa, terası iyi durumda tutmak için Bioklimatik pergolanın çıtalarını ayarlanabilir çıtalarla kapatın . Kışın güneş ışığının evinize doğal bir şekilde girmesini sağlamak için Bioklimatik pergolanın çıtalarını açabilirsiniz . Yoğun ısı durumunda, ısının altına girmesini önlerken havanın dolaşmasına izin vermek için Bioklimatik pergolanın çıtalarını hafifçe kapatabilirsiniz . Sizin biyoiklimsel pergola klima sizin size yardımcı olacaktır.

 Tenteci  Markisen Reutlingen  Retractable Glass  Silivri Tente  Awnings Pretoria  Bahçelievler Tente  Şişli Tente  Beylikdüzü Tente  Outdoor Awnings  Ataşehir Tente  Güngören Tente  Pendik Tente  Beylikdüzü Tente  Kartal Tente  Beykoz Tente  Çekmeköy Tente  Kagithane Tente  Arnavutköy Tente  Başakşehir Tente
 Bioclimatic Pergola
Her mekânda kullanılabilen Bioclimatic Pergola Sistemleri, halk arasında daha çok Rolling Roof, açılır kapanır tavan, veya katlanan teras adlarıyla bilinir. Açık hava tadını en keyifli şekilde yaşamanız için geliştirilmiş olan bioclimatic pergolalar, özellikle bahçe tasarımlarının olmazsa olmaz sistemleri arasında yer alır. Genellikle Çatı ve Teras tasarımlarında sıklıkla tercih edilen bu sistemde cam sistemiyle tasarlanmış tek bir düzenek bulunduğundan, aydınlatma için en ideal seçimdir. Sistemde kullanılan cam sistemleri fırtına ve dolu yağışları gibi olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı şeklinde üretilmiştir.

Rolling Roof (Katlanan Teras), sıradan açılır tavan sistemlerinden farklı olarak değişik bir hareket sistemine sahiptir. Kendi ekseni çevresinden dönebilen paneller açılır cam tavanda bulunduğu gibi geriye doğru toplandığında, tam açık tavan kısmı oluşturulur. Bu özellikleri ile Bioclimatic Pergola Modelleri, hem katlanma hem de toplanma hareketini birlikte sunan dünyadaki tek sistemdir. Rolling Roof Sistemleri, açık havada temiz havanın tadını çıkarmanızı sağlarken; aynı zamanda kışın yağmurlu havalardan ve soğuktan etkilenmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz ek bir yaşam alanı  sunar.

Bioclimatic Pergola Özellikleri
Bioclimatic pergola özellikleri arasında pek çok faktör sayılabilir;

Sistem açıkken bile kalifiye dizayn profiller aracılığı ile, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.
Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen miktarda yararlanabilme imkanı sunar.
Her mekânda uygulanabilme imkanı sağlayan Bioclimatic pergola, dünyada hiçbir açılır tavan düzeneğinde olmayan katlanma ve toplanma hareketini bir arada sağlamaktadır.
Bioclimatic pergola sistemindeki panellerin katlanma hareketi ile çatıdan havalandırma sağlarken, gölgelendirme özelliğini de yitirmez.
Panellerin katlanma özelliği sayesinde temizlik işlemi için çatıya çıkmaya gerek kalmadan, içeriden kolayca temizlenebilir.
Bioclimatic pergola modelleri isteğe bağlı olarak elektrostatik fırın boya ile renklendirilebilir; Tüm ürünlerimiz Bioklimatik Pergola, Bioclimatik Pergola, Biyoklimatik Pergola, Pergola, Bioklimatik Pergola Sistemleri, Bioklimatik Tente, Alüminyum Bioklimatik Pergola, Bioklimatik Rolling Roof istenilen her renkte program yapılabilir.
Rolling Roof tavan düzeneğinin hem katlanma hem toplanma hareketini birlikte sunma özelliğinin diğer pergola türlerine göre büyük bir üstünlüğü bulunur. Gün ışığı gibi dış ortam etkilerini istenilen miktarda iç ortama alma veya iç alandan uzaklaştırma fırsatı verir.

Bioclimatic Pergola Kullanım Alanları
Bioclimatic pergola olarak adlandırılan açılır kapanır tavan, genellikle bahçesi olan lokanta ve kafelerde sıkça tercih edilmektedir. Evlerin, teras, balkon ve veranda gibi bölümlerinde de sık sık kullanılan bu sistem; açık hava tadını kış aylarında da sürdürmeyi ve güneş ışınlarından maksimum düzeyde faydalanmayı sağlar.

Fırtınalı ve rüzgarlı havalarda, rüzgarın şiddetinden kaynaklı olarak ses yapmayan bioclimatic pergola çeşitleri, giriş dekor çalışmaları ile son derece şık ve gösterişli şeklinde tasarlanmaktadır. Güneş ışınlarından maksimum düzeyde faydalanmayı sağlayan bu düzenek, ısı izolasyon özelliğine de sahiptir. Bu özellikleri sayesinde Hausfargen pergola Sistemleri, Bioclimatic Pergola Sistemleri, çay bahçesi, nargile salonu, kahvehane, döner salonu, restoran ve kafe gibi işletmelerin yanı sıra; evlerinin bahçesinde, verandasında, terasında veya balkonunda yaşam alanı oluşturmak isteyenler tarafından oldukça ilgi görmektedir.

 ARNAVUTKÖY Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 ATAŞEHİR,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 AVCILAR,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BAĞCILAR,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BAHÇELİEVLER,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BAKIRKÖY,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BAŞAKŞEHİR,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BAYRAMPAŞA,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BEŞİKTAŞ,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BEYKOZ,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir. 
 BEYLİKDÜZÜ,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BEYOĞLU,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 BÜYÜKÇEKMECE,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 ÇATALCA,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 ÇEKMEKÖY,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 ESENLER,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 ESENYURT,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 EYÜPSULTAN,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 FATİH,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 GAZİOSMANPAŞA,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 GÜNGÖREN,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 KADIKÖY,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 KAĞITHANE,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 KARTAL,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.
 KÜÇÜKÇEKMECE,Biocilimatic Pergola,Bioklimatik tavan pergola +90 532 245 09 19,Aluminyum tavan pergola,pergole,kış bahçesi,sitemleri,en uygun ,en kaliteli firma Haus fargen pergola firmasıdır.10 günde teslim edilir,merkezimiz İstanbul Kartal da 40 kişilik uzman ekiple siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.