Fabrikamız

Pergola Tente ve gölgelik sistemleri sektöründe öncü olan HAUS FARGEN ileri teknolojiyi takip etmekte ve uygulamaktadır

Pergola Tente ve gölgelik sistemleri sektöründe öncü olan HAUS FARGEN ileri teknolojiyi takip etmekte ve uygulamaktadır. 1500 m² kapalı ve açık alanda faaliyet gösteren HAUS FARGEN alanında uzman ekibiyle yurt içi ve yurt dışında kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunumunu ilke edinmiştir. 

Profesyonel yönetim kadrosu, dinamik pazarlama birimi, satış öncesi ve sonrası destek ekibi ve alanında uzman teknik ekibi ile birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yüksek marka imajı, kurumsal kimliği, güçlü şirket profili, stratejik pazarlama tekniği ve gelişmiş satış ağı ile ihracatta önemli adımlar atmış ve her geçen gün büyüyen bir pazar payına sahip olmuştur. İhracattaki başarısı başta İstanbul olmak üzere Türkiye ekonomisine olumlu yönde katkı sağlamaktadır. İhracat ağımızın bir kısmı; Irak, Kıbrıs, Azerbaycan, Kazakistan, İspanya, Dubai olup sürekli genişlemektedir. 

HAUS FARGEN, yüksek kaliteli hizmet anlayışını ileri teknoloji ile harmanlayarak müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürünler üretmektedir. Özellikle restaurant, kafe, iş yeri ve konutlar için gölgelendirme, katlanır cam ve tente sistemi üretimi yapmaktadır.

Yanı sıra üretimini, montajını ve bakım hizmetini sunduğu ürünler; standart pergola, standart askılı pergola, radyan (oval pergola), radyan askılı pergola, radyan beşik çatı pergola, standart beşik çatı pergola, bioklimatik pergola, rolling roof , bioclimatic pergola, otomatik giyotincam, manuel giyotin cam, katlanır cam sistemleri, sabit tente modelleri ve zip perdedir.
Ürünlerinin imalatında kullanacağı malzeme seçimini büyük titizlikle yapmakta olup, malzemelerinin büyük bir kısmı yüksek kaliteli Alman malzemeleri kalan kısmı ise yine yüksek kaliteli yerli malzemelerden oluşmaktadır. Güvenilirliği prensip alan HAUS FARGEN, uygun fiyata yüksek kalite stratejisinin yanı sıra ürün ve servis garanti hizmetini de vermektedir.